BIRLIS›School›Ghiozdane si genti›Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski St.Right Magic Unicorn, roz cu bleu, 664069

St.Majewski
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski St.Right Magic Unicorn, roz cu bleu, 664069
Kod produktu: S2553 · EAN 5903235664069
26,64 RONincl. VAT · 22,02 RON excl. VAT
○ Brak w magazynie
Birlis Bonus: −5% on orders over 300 RON · −10% over 990 RON, on products from this range. Applied automatically in the cart.
Buying for a company? Volume prices and company invoices in the B2B account.
Buying for a company? Volume prices and company invoices in the B2B account.
🚚 Delivery to Rumunia: 1-2 working days, 16,99 RON · Darmowa dostawa od 199 RON
Opis
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski St.Right Magic Unicorn, roz cu bleu, 664069
Fabricat din materiale rezistente la umiditate.
Functionalitate:
Sac pentru incaltaminte sau haine de gimnastica
Are sfori laterale duble care va permit sa purtati Sacul in maini, pe umar sau pe spate
Dimensiuni: 34 cm x 43 cm
Specyfikacja
| Brand | St.Majewski |
|---|---|
| Kod produktu | S2553 |
| EAN | 5903235664069 |
| Category | School › Ghiozdane si genti |
| VAT | 21 % |
Similar products
From the same category
St.Majewski
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski Kuromi, 693731
−5% / −10% in cart27,03 RONincl. VAT● Dostępny

Sacosa textila de umar cu imagini traditionale Romania, 40x37cm, GWD-11
−5% / −10% in cart26,06 RONincl. VAT● Dostępny

St.Majewski
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski St. Right NYC Mood, 697401
−5% / −10% in cart27,26 RONincl. VAT● Dostępny

St.Majewski
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski St. Right Pink Ballerina, 300967
−5% / −10% in cart27,26 RONincl. VAT● Dostępny

St.Majewski
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski Neon Football, 681196
−5% / −10% in cart27,30 RONincl. VAT● Dostępny

St.Majewski
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski St.Right Green Game, 43cm, negru cu verde
−5% / −10% in cart27,30 RONincl. VAT● Dostępny

St.Majewski
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski Chessboard Butterflies, 684036
−5% / −10% in cart25,42 RONincl. VAT● Dostępny

St.Majewski
Rucsac cu snur pentru copii St.Majewski St.Right Colour Anime, 43cm, negru
−5% / −10% in cart25,42 RONincl. VAT● Dostępny